Projekt

Unikátní, velmi úspěšný projekt společnosti DEVELOPMENT NOVÝ SVĚT a.s Villa Harmonie Vacov, pokračuje novou etapou. Téměř identickým dvojčetem, jímž je Villa Harmonie II. V novém projektu jsou vzhledem k časovému odstupu obou realizací, zvýšeny a posunuty standardy a technická řešení, tak aby splňovaly nejnáročnější požadavky současného bydlení. Při návrhu a zpracování mimořádného projektu je kladen opětovný důraz na ještě dokonalejší propracování všech detailů. Nadčasový bytový dům o 12-ti unikátních bytech, byl navržen s myšlenkou vytvořit domov splňující nejvyšší představy komfortu. Dům je bohatě členěn množstvím vystupujících balkónů, vhodně navazujících na obytný prostor. Každý z bytů má pro větší komfort vlastníků také sklep a kryté parkovací stání. Společným jmenovatelem obou etap je právě Harmonie.

Bezpečnost

Mimořádný důraz byl kladen na bezpečnost budoucích obyvatel. Všechny byty jsou standardně vybaveny bezpečnostními dveřmi, které nejen představují téměř nepřekonatelnou překážku proti nežádoucímu vniknutí, ale splňují i přísné protipožární vlastnosti.

Energetická úspornost

Technologicky je dům řešen tak, aby byl energeticky málo náročný a proto bude pro majitele bytů očekávaný nárůst cen energií méně bolestný. Celý  plášť domu je dokonale zateplen. Střešní konstrukce ochrání dům nejen před deštěm, ale i před únikem tepla. Tepelnou pohodu celého domu zajišťuje výkonné tepelné čerpadlo.  Ohřev teplé užitkové vody je řešen vlastním boilerem v každém bytě. Všechny byty jsou vybaveny měřiči energií všech vstupních médií.

Příslušenství

Samozřejmostí bytů je koupelna se sprchovým koutem, závěsným klozetem a umyvadlem. Zařizovací předměty jsou navrženy architekty ve spolupráci s  koupelnovým studiem a to včetně vizualizací.  Vysoký standard zařizovacích předmětů a vodovodních baterií podtrhují kvalitní keramické obklady a dlažby, přičemž barevné řešení může volit budoucí uživatel bytu  z několika variant. Významným příspěvkem k vysokému komfortu bydlení je teplovodní podlahové topení v celém bytě a nezávislý elektricky vyhřívaný žebřík v lázních. V kuchyňském koutu jsou připraveny vývody teplé a studené vody a odpadu, je sem přiveden výkonový elektrický proud pro sporák, myčku nádobí, mikrovlnou troubu a ostatní spotřebiče, bez nichž si nelze moderní kuchyni představit.

Zázemí a parkování

V domě jsou krytá parkovací stání pro 12 vozů a 12 uzavřených sklepů. Vjezd je chráněn automatickými vraty.

Nadstandard

I když standardní vybavení bytů vysoko překračuje obvyklé zvyklosti, mohou si nejnáročnější zákazníci dojednat další vylepšení, např.:

  • automatické zabezpečovací zařízení
  • bezdrátové napojení na pult centrální ochrany
  • nadstandardní obklady, dlažby, koupelnové zařizovací předměty a vodovodní armatury
  • klimatizaci
  • příprava pro možnost nabíjení elektromobilů