Projekt

Při návrhu a zpracování projektu byl kladen velký důraz na propracování všech detailů této jedinečné stavby. Vyprojektovaný nadčasový bytový dům o 12-ti výjimečných bytech, byl navržen s myšlenkou vytvořit domov splňující nejnáročnější představy komfortního bydlení. Dům je bohatě členěn množstvím vystupujících balkónů vhodně navazujících na obytný prostor. Každý z bytů má pro větší komfort vlastníků také sklep a kryté parkovací stání.

Bezpečnost

Mimořádný důraz byl kladen na bezpečnost budoucích obyvatel. Všechny byty jsou standardně vybaveny bezpečnostními dveřmi, které nejen představují téměř nepřekonatelnou překážku proti nežádoucímu vniknutí, ale splňují i přísné protipožární vlastnosti.

Energetická úspornost

Technologicky je dům řešen tak, aby byl energeticky málo náročný a proto bude pro majitele bytů očekávaný nárůst cen energií méně bolestný. Celý  plášť domu je dokonale zateplen. Střešní konstrukce ochrání dům nejen před deštěm, ale i před únikem tepla. Tepelnou pohodu celého domu zajišťuje výkonné tepelné čerpadlo.  Ohřev teplé užitkové vody je řešen vlastním boilerem v každém bytě. Všechny byty jsou vybaveny měřiči energií všech vstupních médií.

Příslušenství

Samozřejmostí bytů je koupelna se sprchovým koutem, závěsným klozetem a umyvadlem. Zařizovací předměty jsou navrženy architekty ve spolupráci s  koupelnovým studiem a to včetně vizualizací.  Vysoký standard zařizovacích předmětů a vodovodních baterií podtrhují kvalitní keramické obklady a dlažby, přičemž barevné řešení může volit budoucí uživatel bytu  z několika variant. Významným příspěvkem k vysokému komfortu bydlení je teplovodní podlahové topení v celém bytě a nezávislý elektricky vyhřívaný žebřík v lázních. V kuchyňském koutu jsou připraveny vývody teplé a studené vody a odpadu, je sem přiveden výkonový elektrický proud pro sporák, myčku nádobí, mikrovlnou troubu a ostatní spotřebiče, bez nichž si nelze moderní kuchyni představit.

Zázemí a parkování

V domě jsou krytá parkovací stání pro 12 vozů a 12 uzavřených sklepů. Vjezd je chráněn automatickými vraty.

Nadstandard

I když standardní vybavení bytů vysoko překračuje obvyklé zvyklosti, mohou si nejnáročnější zákazníci dojednat další vylepšení, např.:

  • automatické zabezpečovací zařízení
  • bezdrátové napojení na pult centrální ochrany
  • nadstandardní obklady, dlažby, koupelnové zařizovací předměty a vodovodní armatury
  • klimatizaci
  • příprava pro možnost nabíjení elektromobilů